Манчестър Юнайтед 1-3 Ливърпул ФК НА ЖИВО акценти и реакция, докато Димитър Бербатов и Яап Стам впечатляват

Легендите на Манчестър Юнайтед ще приветстват легендите на Ливърпул на Олд Трафорд в събота следобед.

Срещата на ‘Legends of the North’ ще събере пари за Манчестър Юнайтед Фондация, като всички приходи от мача се използват за подпомагане на деца в Голям Манчестър. Брайън Робсън ще ръководи отбора на Юнайтед за домакинския мач този уикенд.

Робсън каза: „Винаги е вълнуващо да играеш срещу Ливърпул; дори в игрите на легендите това съперничество все още е налице. Но става дума и за набиране на пари за фондация Манчестър Юнайтед, която наистина помага за насърчаване и образоване на младите хора в общностите.”

Гари Невил ще бъде капитан на Юнайтед и Диего Форлан, Патрис Евра, Джон О’Ший, Майкъл Силвестър, Яп Стам, Уес Браун, Луис Саха, Димитър Бербатов, Ники Бът и Антонио Валенсия, наред с други, ще представляват Юнайтед срещу своите яростни съперници.

Джейми Карагър е заглавното име, което представлява Ливърпул и неговият отбор ще се управлява от сър Кени Далглиш.

Следвайте блога на живо по-долу за актуализации от Олд Трафорд.

КЛЮЧОВО СЪБИТИЯ

Оценките на играчите на Юнайтед като Бербатов е класен и Стам добър

Раймънд Ван дер Гоу

Изглеждаше треперещ през началните етапи. Набра хладнокръвие с напредването на мача, но беше измамен от Луис Гарсия. 5

Гари Невил

Юнайтед се нуждае от нов десен бек това лято, но Гари Невил предложи също толкова малко, колкото Арън Уан-Бисака за напред. Изглеждаше уверено, водейки Юнайтед отзад и той крещеше заповеди през цялото време. Оживено изпълнение, както се очакваше. 6

Яп Стам

Защитниците на Юнайтед все още можеха да научат нещо или две от Яап Стам. Холандецът изглеждаше елегантно отзад и получи може би най-топлия прием за следобеда, когато беше сменен. Можем ли да го видим като част от екипа на Ерик тен Хаг? 8

Прочетете пълните оценки тук.

Димитър Бербатов.

FT | MUN 1-3 LIVСтивън Рейлстън

ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН!

Легендите на Юнайтед не успяват в един забавен следобед на Олд Трафорд.

Още една прекрасна топка от Евра.

Той все още можеше да свърши работа за Юнайтед като ляв бек.

70 ‘- MUN 1-2 LIVСтивън Рейлстън

Невил крещи заповеди

Той е капитан на Юнайтед и приема това задължение сериозно.

65 ‘- MUN 1-2 LIVСтивън Рейлстън

ШАНС!

Евра създава златен шанс, но той няма нищо.

62 ‘- MUN 1-2 LIVКЛЮЧОВО СЪБИТИЯ

ЦЕЛ! 2-1 ЛИВЪРПУЛ!

Това е зашеметяващ свободен удар на Гонзалес.

Пилкингтън нямаше шанс – горен десен ъгъл.

Бербатов никога нямаше да пропусне

Това беше готино колкото искаш от Бербатов. Той беше свален на границата на наказателното поле и това беше груба дузпа. Първото полувреме беше доста скучно, но вече имаме два гола през второто.

49 ‘- MUN 1-1 LIVКЛЮЧОВО СЪБИТИЯ

ЦЕЛ! 1-1 ОБЕДИНЕНИ!

Бербатов преобразува от място.

Това никога не е било под съмнение.

Димитър Бербатов от Манчестър Юнайтед отбелязва първия си гол от дузпа (Изображение: AFP чрез Getty)

48 ‘- МУН 0-1 LIVКЛЮЧОВО СЪБИТИЯ

ДУЗВА ОБЕДИНЕНО!

46 ‘- МУН 0-1 LIVКЛЮЧОВО СЪБИТИЯ

ЦЕЛ! 1-0 ЛИВЪРПУЛ!

Луис Гарсия е изигран към вратата и той не прави грешка.

Нападателят заобикаля Ван дер Гоу с няколко крачки и удря в празна врата.

45 ‘- MUN 0-0 LIVСтивън Рейлстън

Ето ни

Връщаме се на “Олд Трафорд”.

HT – MUN 0-0 LIVКЛЮЧОВО СЪБИТИЯ

ПОЛУВРЕМЕ

И полувремето е тук на “Олд Трафорд”.

Няма много за отчитане с играта в безизходица.

44 ‘- МУН 0-0 LIVРичард Фей

Това беше скучно състезание

Почти полувремето е и това беше доста кротка афера. И двете страни пропиляха няколко добри възможности и публиката е доста сдържана. Яап Стам е най-добрият играч на Юнайтед, което подчертава колко атаки на Ливърпул вече е трябвало да покори. Може да е мач от легенда, но със сигурност няма да остане като един.

40 ‘- MUN 0-0 LIVСтивън Рейлстън

ШАНС!

Валенсия трябва да отбележи – усилията му оглеждат гредата

38 ‘- МУН 0-0 LIVСтивън Рейлстън

Ричард Арнолд е тук днес

Днес главният изпълнителен директор на Юнайтед е на “Олд Трафорд”. Той също беше тук за финала на Младежката купа и приходите от този мач отидоха за фондацията на Манчестър Юнайтед, точно както парите, събрани от днешния мач. Този следобед тук има доста голяма тълпа и ще бъдат събрани повече средства за брилянтна кауза.

36 ‘- МУН 0-0 LIVСтивън Рейлстън